Україна

Прокуратура намагається повернути у державну власність готельний комплекс «Феофанія»

Прокуратура Києва домагається повернення у державну власність столичного готелю “Феофанія” з рестораном, інформує 1NEWS з посиланням на УП.

До господарського суду столиці подано позов в інтересах держави в особі Національної академії наук України.

Від приватного підприємства “Готельний комплекс “Феофанія” вимагають повернути у державну власність готель “Феофанія” й ресторан готелю “Феофанія”, загальною площею 6620,7 кв. м та вартістю більше 182 млн грн, розташовані на Метрологічній, 14-Б, у Києві.

“Приватне підприємство, не будучи власником спірного майна, 01.04.2013 зареєструвало таке майно за собою на праві власності на підставі судового рішення від 03.03.2004”, – пояснює прокуратура.

“Проте з’ясувалося, що це рішення суду ще у листопаді 2011 року було скасовано Апеляційним судом Києва”, – додає відомство.

За даними прокуратури, внаслідок цих незаконних дій приватне підприємство заволоділо державним майном без відповідної правової підстави.

Прокуратура Києва вжила заходи цивільно-правового характеру щодо витребування спірного майна у держвласність в особі Національної академії наук.

Нагадаємо, посадовці намагалися привласнити 6,5 га земель санаторію «Феофанія».

Служба безпеки України спільно з поліцією запобігла незаконному відчуженню з державної власності понад 6,5 га земельних ділянок оздоровчо-лікувального комплексу санаторного типу «Ясний» ДП ЛПК «Феофанія» НАН України.

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close