Україна

Проект фільму кінокомпанії Шефіра може отримати державне фінансування

Документальний фільм про футбольних фанатів виробництва ТОВ “Кіноквартал”, яке належить першому помічникові президента України Володимира Зеленського Сергію Шефіру, допущено до участі в конкурсному відборі на отримання державного фінансування, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Так, згідно з переліком кінопроектів, документальний фільм “Фанати” ТОВ “Кіноквартал” допущений до участі у дванадцятому конкурсному відборі на отримання державного фінансування.

Загалом для участі в конкурсі допущено 233 кінопроекти за напрямом неігрових та анімаційних фільмів.

Виробником “Фанатів” є ТОВ “Кіноквартал”, яке належить першому помічникові президента України Сергію Шефіру. До квітня 2019 року це товариство перебувало у власності самого Зеленського.

Раніше Шефір був художнім керівником, сценаристом і продюсером “Студії Квартал-95”.

Продюсером фільму “Фанати” є Андрій Яковлєв, режисером і автором сценарію – Олександр Брагін.

“Наш фільм – це дослідження футбольного фанатського руху на прикладі угруповання ультрас “Динамо” (Київ). Його соціальний феномен, ідеології, традиції та цінності. Через ретельне висвітлення життєвих перипетій, конфліктів, компромісів, різних за соціальним статусом, характером і віком героїв – фільм відповість на запитання: що спонукає людей зберігати вірність кольорам свого клубу протягом усього життя”, – йдеться в короткому змісті до кінопроекту.

Загальний бюджет фільму становить 3,315 млн грн, які автори планують повністю покрити за рахунок державної підтримки.

Запланована дата прем’єри – жовтень 2020 року.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close