Україна

Продюсер «Ревізора» та дружина міністра: хто увійшов до першої десятки «Слуги народу» на виборах у Києві

Першу десятку партії «Слуги Народу» на виборах до Київради представили 20 вересня на подвір`ї КНУ ім. Тараса Шевченка, повідомляє 1News.

фото прес-служби Офысу Президента

Так до списку увійшли:

  1. Євгенія Кулеба, громадська діячка, координаторка створення скверу Небесної сотні, керівниця ГО «Місто-сад».

Євгенія є дружиною міністра закордонних справ Дмитра Кулеби.

  1. Михайло Присяжнюк, правозахисник, телеведучий, ведучий соціального проекту «Один за всіх».

У серпні Присяжнюка запрошував до своєї команди кандидат на посаду міського голови Києва Андрій Пальчевський. Присяжнюк навіть з`являвся на передвиборчих плакатах Пальчевського. Згодом він повідомив журналістам, що відмовився від пропозиції Пальчевського.

  1. Олена Говорова, легкоатлетка, призерка Олімпійських ігор, телеведуча.

Говорова є радником керівника Офісу Президента Андрія Єрмака з питань спорту.

  1. Юрій Федоренко, приватний підприємець, правозахисник, голова громадської організації «Твердиня».

Федоренко є помічником депутата від «Слуги народу» Ігоря Копитіна. Він також входить до Комісії з перевірки інформації щодо резонансних об’єктів будівництва у Києві.

  1. Владислав Трубіцин, букініст і меценат, засновник Благодійного фонду «Культурні новації».

В червні 2020 року Трубіцин став організатором протестних акцій та очолив ініціативну групу із захисту «Книжкового ринку «Петрівка» в Києві від спроб його знищення. Заснував громадську організацію «Книжковий ринок», яка домагається збереження книжкового ринку, розірвання існуючих договорів оренди та передачі майнового комплексу книжкового ринку у власність київської територіальної громади.

  1. Лілія Пашинна, адвокатка.

До вересня 2019 року працювала в Апараті Верховної Ради України головним консультантом Секретаріату депутатської фракції Політичної партії «Об’єднання “Самопоміч».

  1. Георгій Зантарая, перший чемпіон світу з дзюдо в історії України.
  2. Андрій Вітренко, заступник міністра освіти і науки України.

З 2017 р. по липень 2020 р. – доцент кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки, Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Упродовж 2017-2020 рр. – заступник декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

  1. Вікторія Бурдукова, телевізійна продюсерка («Ревізор», «Страсті за Ревізором»), голова Експертної ради Української телевізійної академії.

Наприкінці 2018 року залишила «Новий канал», а в лютому 2019 почала роботу в кінокомпанії «Star Media». Нагадаємо також, що свого часу програму «Ревізор» вів народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко, який також мав намір балотуватись на посаду міського голови Києва.

  1. Зоряна Скалецька, колишня міністр охорони здоров’я, юристка у галузі медичного права.

Була міністром в уряді Олексія Гончарука. Перед призначенням на посаду потрапила у скандал: фотокореспонденти у Верховній Раді зафіксували нецензурну переписку нардепа Михайла Радуцького, в якій він назвав Скалецьку «своєю людиною». «Моя людина Зоряна Черненко», – написав Радуцький. «А то всі п*здять, що Супрун», – отримав він у відповідь. «Х*й їм в ж*пу», – відреагував Радуцький.

Скалецька є колишньою дружиною нардепа 8 скликання від БПП Олександра Черненка.

На представленні першої десятки партії «Слуга народу» на виборах до Київради виступила кандидат на посаду міського голови Києва Ірина Верещук і Президент України Володимир Зеленський.

Тим часом Студентський парламент КНУ ім. Шевченка висловив обурення, що «Слуга народу» проводила свій захід на території Університету.

«Звертаємо увагу, що відповідно до частини 3 статті 31 Закону України “Про освіту”, політичні партії (об’єднання), їх члени, депутати (кандидати в депутати) не мають права провадити свою діяльність в закладах освіти. Ця діяльність також суперечить листу Міністерства освіти і науки України “Щодо недопущення політичної агітації в закладах освіти” від 14 вересня 2020 року 1/9-525. СПУ вбачає у публічному заході, що проводиться політичною партією “Слуга народу” на території Університету порушення норм чинного законодавства України, та наголошує на недопустимості таких заходів також і з міркувань шкоди для репутації університету», – говориться у заяві студентства.

Нагадаємо, список партії “Європейська солідарність” на виборах до Київради очолила колишня Перша Леді, дружина п`ятого Президента України Марина Порошенко.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close