Україна

Продовжують зростати обсяги пропозицій квартир на первинному ринку столиці

Пропозиція квартир на ринку первинної житлової нерухомості Києва торік зростала високими темпами, інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Станом на кінець року актуальна пропозиція (з урахуванням поглинання) становила більш як 57 тисяч квартир.

Про це йдеться в звіті «Підсумки 2017 року: Ринок первинної житлової нерухомості» консалтингової компанії City Development Solutions.

Згідно з даними звіту, лідером, як за кількістю комплексів у продажу, так і за загальною кількістю квартир в новобудовах, залишається Голосіївський район. Друге місце за кількістю комплексів наприкінці 2017 року продовжував утримувати Шевченківський район. За рахунок поповнення ринку новими проектами на третє місце до кінця року піднявся Печерський район, в якому до кінця року продажі велися в 35 новобудовах.

За даними консалтингової компанії, п’ятірку лідерів за обсягом пропозиції закривають Дарницький і Солом’янський райони, в яких продажі ведуться в 32 і 31 новобудові відповідно.

Співвідношення кількості новобудов на лівому і правому берегах Києва за результатами 2017 року залишилося без змін – 3/4 новобудов зводяться на правому березі столиці. При цьому питома вага лівобережних районів за кількістю квартир у продажу становить 30,3% в структурі пропозиції на ринку первинної житлової нерухомості Києва.

 

 

Tags

Останні новини

One Comment

  1. у всьому цивілізованому світі каркасні багатоповерхівки зносять. Люди бажають жити в одно-двох поверхових будинках. А в Києві засрали хапужники місто , раніше найгарніше в світі, вкрали мільйони за рахунок дорогої київської землі і вланики забудовників самі живуть в особняках! заборонити нове будівництво монстрів в Києві це було б правильне рішення

Back to top button
Close
Close