Україна

Продовжено конкурс на управителя для Межигір’я

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, продовжило до 28 лютого цього року конкурс на обрання управителя національного парку “Межигір’я”. Про це повідомив під час прес-конференції конференції у п’ятницю голова АРМА Антон Янчук, передає 1NEWS.

“Через те, що інтерес бізнесу до управління “Межигір’ям” виявився вкрай низький, тендерний комітет прийняв рішення про завершення конкурсного відбору серед тих претендентів, хто подались на конкурс. Утім, зважаючи на звернення від журналістів-розслідувачів, які з 2013 року зробили вагомий внесок у збереження “Межигір’я”, ми вирішили піти на зустріч і продовжити конкурс до кінця лютого”, – сказав він.

За словами Янчука, конкурс на відбір управителя для Межигір’я тривав 51 день, проте бажання взяти у ньому участь виявили лише два претенденти. При цьому лише один з них відповідає конкурсним вимогам.

Янчук висловив сподівання, що увага журналістів до конкурсу сприятиме появі нових претендентів, охочих стати управителями Межигір’я.

 

 

 

 

 

Back to top button