Україна

Про намір балотуватися в Президенти заявила ще одна жінка-політик

Народний депутат Ольга Богомолець буде балотуватися на пост Президента України. Про це йдеться в заяві, яка є у розпорядженні 1News.

«Я не боюся ризику, я не боюся брати на себе відповідальність, я не боюся того, що буде тяжко. Я хочу стати для українського народу тим Президентом, який гарантує йому справедливість. У нас має бути гарант не тільки Конституції, а ще й гарант справедливості. Президент, який почне, в першу чергу, з себе. Він не буде порушувати Конституцію, він буде жити таким життям, яким живуть звичайні люди. Тоді у нас з’являться справедливі пенсії, справедлива реформа охорони здоров’я, справедливі податки для бізнесу без тиску. Справедливе життя. Тоді Україна стане іншою, тоді люди будуть усміхатися, тому що вони будуть пишатися тим, що живуть у такій державі. Саме заради цього я іду в Президенти», – заявила Ольга Богомолець.

Нагадаємо, Ольга Богомолець була кандидатом на посаду Президента України на позачергових президентських виборах 25 травня 2014 року. За результатами голосування посіла 8 позицію із 20 претендентів, отримала 345 384 голосів.

Богомолець — голова Комісії Верховної Ради з питань охорони здоров’я. Заслужений лікар України. Науковець із 25-річним стажем клінічної, дослідницької та викладацької роботи, капітан запасу медичної служби, автор 70 наукових праць і 14 патентів.

Станом на зараз про бажання балотуватися на посаду Президента заявили Юлія Тимошенко (партія «Батьківщина»), Олександр Шевченко (партія УКРОП), Валентин Наливайченко (партія «Справедливість»), Сергій Тарута (партія «Основа»), Надія Савченко (Громадсько-політична платформа Надії Савченко), Юрій Бойко (Опозиційна платформа – За життя»), Анатолій Гриценко (партія «Громадянська позиція»), Ілля Кива (Соціалістична партія України), Інна Богословська та інші. Діючий Президент Петро Порошенко поки офіційно не оголошував про намір брати участь у президентських виборах, які відбудуться 31 березня 2019 року.

Back to top button