Україна

Призначено директора Центрального сховища Нацбанку

За результатами відкритого конкурсу на вакантну посаду директора Центрального сховища Національного банку України з 1 серпня 2018 року призначено Віталія Брика, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу НБУ.

«Конкурсна комісія у складі Правління Національного банку України здійснювала вибір з 9 претендентів. Конкурс було оголошено після призначення попереднього директора Центрального сховища Миколи Каленського до складу Ради Національного банку у квітні 2018 року», – йдеться у повідомленні.

В НБУ розповіли, що Віталій  Брик закінчив у 1992 році Київський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю “Економіка і експлуатація автомобільного транспорту”, у 1998 р. – Інститут банкірів банку “Україна” за спеціальністю “Банківська справа”, у 2007 р. – Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи НБУ за спеціальністю “Банківська справа”.

Віталій Брик має вагомий досвід роботи у фінансовій та управлінській сфері. Він розпочав працювати в банківській сфері з 1996 року у Здолбунівському відділенні Рівненської дирекції АК АПБ “Україна” на посаді начальника відділу фінансової безпеки. В системі Національного банку України – з 1999 року. Працював на посаді провідного економіста відділу готівкового обігу та касових операцій Рівненського обласного управління Національного банку та на посаді завідувача сектором. Надалі керував вказаним відділом. З 2005 року був призначений заступником начальника управління Національного банку у Рівненській області, а з 2015 року – начальником управління Національного банку у Рівненській області. З 2016 року – представник Національного банку у Рівненській області.

Уся професійна діяльність Віталія Брика в Національному банку безпосередньо  пов’язана з організацією готівкового обігу, касових операцій та перевезенням цінностей.

Нагадаємо, Національний банк змінив Правила зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці у зв’язку з набранням чинності Закону України “Про валюту і валютні операції”.

 

 

 

Схожі записи
Close
Back to top button