Україна

Призначення нового складу ЦВК затягується: кандидати ще не пройшли перевірку

Апарат Верховної не отримував інформації про результати спеціальної перевірки претендентів на посади члени Центральної виборчої комісії. Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит до першого заступника керівника Апарату Верховної Ради – керуючого справами Петра Боднара, повідомляє «Укрінформ».

«Станом на 5 березня 2018 року до Апарату Верховної Ради України інформація про результати проведення спеціальної перевірки стосовно претендентів на зайняття посад членів Центральної виборчої комісії від Національного агентства України з питань державної служби не надходила, тому спеціальна перевірка не завершена», – йдеться у документі.

Нагадаємо, 5 лютого Голова Верховної Ради Андрій Парубій дав доручення невідкладно відправити документи кандидатів у члени ЦВК на спецперевірку. Пізніше він зазначив, що така перевірка може тривати близько 20 днів.

Спікер також оприлюднив текст подання Президента Петра Порошенка, в якому він запропонував Раді розглянути 14 кандидатів на посади членів Центральної виборчої комісії.

1 червня 2014 року завершився термін повноважень 12 з 15 членів ЦВК, а 3 лютого 2017 року – ще одного члена комісії.

Президент Петро  Порошенко на своїй прес-конференції 28 лютого 2018 року заявляв, що очікує якнайскорішого вирішення кадрового питання щодо ЦВК.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close