Україна

Приватбанк збирається співпрацювати з найбільшою платіжною системою Китаю

Приватбанк планує підписати меморандум про стратегічну співпрацю з China UnionPay Group, яка є найбільшою платіжною системою в Китаї, інформує 1NEWS з посиланням на finclub.

^

Мова йде про питання співпраці у напрямку еквайрингу карт UnionPay, і більш широкого кола інноваційних продуктів компанії UnionPay і можливості їх впровадження в Україні.

Нагадаємо, що платіжна система UnionPay Internation під керівництвом China UnionPay ще на початку червня оголосила про плани виходу на український ринок.

На той момент UnionPay відзначала, що проводить переговори з декількома банками України про запуск проектів по еквайрингу та емісії карт.

Відзначимо, що до осені планують завершити процедуру ліцензування платіжної системи в Україні. Очікувалося, що терміни сертифікації еквайрингового проекту (прийом карт UnionPay) можуть скласти 3-4 місяці. Проект емісії (випуск карт UnionPay) може зайняти близько 5-6 місяців. У компанії заявляли, що не планують обмежувати присутність в Україні будь-яким одним банком.

Нагадаємо, Міністерство фінансів схвалило Стратегію розвитку ПриватБанку до 2022 року, що передбачає впровадження ефективної системи управління ризиками, вирішення проблеми з непрацюючими кредитами, а також низку організаційних та управлінських змін.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close