Україна

При пожежі в дитячому таборі в Одесі зникли три дівчинки

В Одесі сталася пожежа в корпусі дитячого табору «Вікторія». Після евакуації дітей співробітники не дорахувалися трьох із них. Про це пише видання «Думська».

«За словами очевидців, вони, злякавшись, могли втекти в сторону пляжу. Зараз співробітники муніципальної охорони і поліція прочісують пляж», — пише видання. Станом на 2:57 пошуки трьох дівчаток тривають.

Відзначається, що пожежу було повністю локалізовано близько 2 годин ночі. Пожежні закінчують гасіння, а також проводять поливку і розбирають завали.

За словами старшого помічника начальника чергової зміни, майора громадського захисту Євгена Кавуна, сигнал надійшов не з пожежної сигналізації в таборі, а за дзвінком на лінію «101» о 23:37 15 вересня.

«Коли прибули перші пожежні підрозділи, горів триповерховий дерев’яний корпус. Вогонь охопив спочатку 500 квадратних метрів, а потім розповсюдився на 1000 квадратних метрів. Була загроза займання сусідніх будівель», — йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що на території табору є гідрант, але тиск води в ньому був недостатнім. До пожежного водоймища машини під’їхати не змогли, тому довелося провести рукав на вулицю Вільямса.

Ймовірна причина загоряння – коротке замикання. Кілька дітей розповіли, що бачили, як іскріла проводка.

Джерело: unian.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close