Україна

Президентський рейтинг Зеленського скотився до 29% – опитування

Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи Рейтинг, проведеного 3-6 вересня 2020 року, передає 1NEWS.

Якби вибори президента відбулися найближчим часом, то за нинішнього главу держави Володимира Зеленського проголосували б 29% виборців.

Далі, згідно з даними дослідження, президентський рейтинг виглядає таким чином:

Юрій Бойко – 15,5%,
Петро Порошенко – 14%,
Юлія Тимошенко – 9,3%,
Ігор Смешко – 6,4%,
Олег Ляшко, Сергій Притула та Володимир Гройсман – по 3,6%.

Рейтинг інших кандидатів – нижче 3%.

Тих, хто не визначився, – близько 14%.

Аудиторія опитування: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,2%.

Соціологічна група Рейтинг не вказує замовника опитування. Нагадаємо, що у статті 50 Виборчого Кодексу України «Особливості поширення інформації про результати опитування громадської думки, пов’язаного з виборами» зазначено: «Підприємства, заклади, установи та організації, що проводять опитування громадської думки, мають право оприлюднювати результати такого опитування, пов’язаного з виборами, з обов’язковим зазначенням часу його проведення, території, яку охоплювало опитування, розміру та способу формування соціологічної вибірки опитаних, методу опитування, точного формулювання питань, можливої статистичної похибки, замовників опитування».

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close