Україна

Президент зустрівся з главою МО Нідерландів


Президент зустрівся з главою МО Нідерландів

Зеленський подякував Кайсі Оллонгрен за її велику увагу до України та неодноразові візити з початку повномасштабного вторгнення РФ.

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з міністром оборони Королівства Нідерланди Кайсою Оллонгрен, яка прибула з візитом до Києва. Про це повідомляється на сайті глави держави.

Зеленський подякував Кайсі Оллонгрен за її велику увагу до України та неодноразові візити з початку повномасштабного вторгнення РФ.

“Нідерланди з нами з перших днів російської агресії. Ми дуже цінуємо те, що маємо таких потужних партнерів та справжніх друзів”, – зазначив президент.

Він також високо оцінив плідний діалог із прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте, зокрема підсумки телефонної розмови, яка відбулася 30 жовтня.

“Ми вдячні Нідерландам за важливі рішення на підтримку України, ухвалені у важливі часи. Ці рішення ставали сигналом для інших партнерів – як це було з Patriot та F-16. Це вагома підтримка для нашої армії, для наших людей”, – наголосив Зеленський.

Президент розповів главі міноборони Нідерландів про ситуацію на фронті. Співрозмовники детально обговорили подальшу підтримку з боку Нідерландів у посиленні спроможностей українських захисників та безпеку “зернового коридору”.

Наприкінці зустрічі Володимир Зеленський вручив Кайсі Оллонгрен орден князя Ярослава Мудрого III ступеня – за вагомий особистий внесок у зміцнення міждержавного співробітництва, підтримку незалежності та територіальної цілісності України.

Також сьогодні повідомлялося, що Зеленський та голова Європейської ради обговорили підтримку України.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button