Україна

Президент України запросив Штайнмаєра в Україну

У рамках робочого візиту до Японії Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром. Про це 1News повідомила прес-служба Глави держави.

Зазначається, що сторони обговорили нинішню ситуацію на Донбасі.

«Досягнення миру на Донбасі та завершення кровопролиття є безумовним пріоритетом для мене та моєї команди. Щиро вдячний вам за докладені зусилля для політико-дипломатичного врегулювання війни на Донбасі, постійну увагу до питання відновлення територіальної цілісності України», – наголосив Володимир Зеленський.

Лідери країн погодилися, що Нормандський формат сьогодні є ключовим для припинення агресії проти України, і зустріч має бути проведена в найближчому майбутньому.

«Україна виконала свою частину для відновлення роботи «Нормандської четвірки». Розраховуємо на проведення зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» найближчим часом, адже всі перепони усунуті», – зазначив Володимир Зеленський.

Президент запросив Франка-Вальтера Штайнмаєра відвідати Україну.

Нагадаємо, 1 жовтня був опублікований лист до спеціального представника керівника ОБСЄ в Україні, представника в Тристоронній групі Мартіна Сайдіка за підписом представника України в ТКГ Леоніда Кучми, в якому наголошується, що Україна погоджується на «формулу Штайнмаєра» щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Згодом сам Штафнмаєр прокоментував згадану формулу.

Останні новини

Back to top button