Україна

Президент представив нового главу Житомирщини

Президент України Володимир Зеленський, який перебуває з робочою поїздкою на Житомирщині, під час наради з питань незаконного видобутку бурштину представив новопризначеного голову Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка. Про це 1News повідомила прес-служба Глави держави.

фото прес-служби Офісу президента

Голова ОДА подякував Президенту за підтримку. Він наголосив, що роботу обласної адміністрації буде побудовано виключно на принципах відкритості.

Додамо, що сьогодні разом із Зеленським на Житомирщину поїхали заступники глави Офісу Президента та в.о. керівника СБУ Іван Баканов.

Під час наради Президент заслуховував звіти правоохоронців з приводу незаконного видобутку бурштину. В результаті він доручив керівнику Національної поліції України Сергію Князеву змінити керівництво поліції в області, а главі СБУ – начальника обласної служби безпеки.

«Ми змінимо голову Служби безпеки у Житомирській області. Я хотів би, щоб Іван Геннадійович Баканов розглянув іншу кандидатуру», – заявив Зеленський.

За його словами, він знає, що поліція, СБУ та прокуратура області задіяні у схемах по незаконному видобутку бурштину.

Довідка. Віталій Бунечко народився у 1973 році. Закінчив Волинський державний університет ім. Лесі Українки та Академію Служби безпеки України. До призначення працював першим заступником начальника головного управління – начальником управління (з дислокацією у м. Маріуполі Донецької області) Головного управління регіонального органу СБУ.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close