Україна

Президент України зустрівся з Директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду

Петро Порошенко і Крістін Лагард

КИЇВ. 21 червня. УНН. Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард. Петро Порошенко та Крістін Лагард обговорили стан впровадження структурних реформ в Україні та майбутні заходи, що мають бути реалізовані найближчим часом, передає УНН з посиланням на прес-службу Глави держави.

Глава Української держави поінформував про результати обговорення проекту пенсійної реформи, що відбулось в ході засідання Національної ради реформ.

Директор-розпорядник МВФ наголосила на важливості проведення збалансованої пенсійної реформи, яка буде відповідати інтересам держави та громадян України і гарантувати справедливі високі стандарти соціального забезпечення.

Співрозмовники також обговорили перспективи проведення приватизації в Україні, належного функціонування банківської системи, реформування сфери державних фінансів та продовження боротьби з корупцією.

Глава держави подякував Директору-розпоряднику МВФ за її особистий внесок у підтримці України.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до США провів зустріч із Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вас може зацікавити

Close
Close