Україна

Президент провів зустріч із Державним секретарем США

Петро Порошенко і Рекс Тіллерсон

КИЇВ. 21 червня. УНН. Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до США провів зустріч із Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном, повідомляє прес-служба Глави держави, передає УНН.

На передодні зустрічі «Великої двадцятки», яка відбудеться у Німеччині, співрозмовники скоорднинували позиції щодо припинення російської агресії на Донбасі та повернення Криму. У цьому зв’язку Президент представив пропозиції щодо більш активного залучення США до мирного процесу на Донбасі. Під час зустрічі було домовлено продовжити консультації з метою вироблення спільних кроків.

Президент України та Держсекретар США обговорили питання звільнення українських заручників та погодились, що це питання має бути вирішено у максимально швидкий спосіб.

Рекс Тіллерсон підтвердив готовність США сприяти мирному врегулюванню ситуації на Донбасі. Держсекретар США підтвердив збереження санкцій проти Росії до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Крім того, обговорювались шляхи надання оборонної зброї для України.

Сторони також обговорили шляхи посилення інвестиційного і торговельно-економічного співробітництва України та США.

Під час зустрічі обговорювались шляхи інституціоналізації двосторонньої співпраці у безпековій сфері.

Петро Порошенко запросив Рекса Тіллерсона здійснити візит в Україну.

Як повідомляв раніше УНН: Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close