Україна

Прем’єр-міністр Казахстану не зустрівся з міністром інфраструктури України через прострочені ПЛР-довідки

В рамках візиту в Казахстан, Криклій підписав меморандум про взаєморозуміння і співпрацю між МІІР РК і Міністерством інфраструктури України

Прем’єр-міністр Казахстану Аскар Мамін не зустрівся з міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм через прострочені ПЛР-довідки членів української делегації.

Про це повідомили в прес-службі уряду Республіки Казахстан, – інформує 1NEWS.

В рамках візиту в Казахстан міністр інфраструктури України Криклій 12 листопада підписав меморандум про взаєморозуміння і співпрацю між МІІР РК і Міністерством інфраструктури України. З українською делегацією також зустрівся заступник прем’єр-міністра Казахстану Роман Скляр.

Казахстанська сторона висловила готовність в організації зустрічі глави уряду РК Аскара Маміна і міністра інфраструктури України Владислава Криклія. Однак у зв’язку з простроченими (понад п’ять днів) ПЛР-довідками членів української делегації, зустріч прем’єр-міністра РК Аскара Маміна з Владиславом Криклієм не відбулася.

Раніше повідомлялося, що міністр інфраструктури України Владислав Криклій і посол України в Казахстані Петро Врублевський виявилися в центрі міжнародного скандалу.

У Казахстан, де у них була запланована зустріч з прем’єр-міністром Маміним, вони приїхали з підробленими довідками про відсутність коронавірусу.

Джерело: 368.media

Останні новини

Back to top button