Україна

Представлено варіанти дизайну українського е-паспорта

Віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров на своїй сторінці у Facebook представив варіанти дизайну електронного паспорта, передає 1NEWS.

“… ми працюємо над створенням електронного паспорта. Можливість отримати в мобільний додаток цифровий документ матимуть змогу власники закордонного паспорта та ID-картки”, – написав Федоров.

Він відзначив, що за допомогою паспорта в смартфоні у нас з вами буде можливість пересуватися країною на потягах та літаках, ідентифікувати особистість у державних установах, отримувати посилки (і ще багато життєвих ситуацій).

“Як і на водійських посвідченнях, діятиме QR-код для перевірки дійсності документа. Всією командою разом з нашим другом та ментором з технологій, Олегом Гороховським, ми довго обговорювали дизайн паспорта. Що потрібно виносити на лицьову сторону, що сховати в розгорнуте відображення за натиском (там буде схована вся-вся інформація: строк дійсності, стать, громадянство та інше)”, – написав урядовець.

Федорів відзначив, що на їх думку, найголовніші дані паспорта: фото, ПІБ, номер документа.

“Все інше можна сховати. Тому, на відміну від водійських посвідчень, ми збільшили фото (вбили ідею його збільшення за натиском). Подивіться варіанти. Що думаєте? Ми за простоту!” – написав урядовець і додав, що батько дизайну Володимир Смірнов.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close