Україна

Правоохоронці зловили чергового учасника «піраміди» «кандидата Ю»

Сьогодні в м. Дубно Рівненської області Державне бюро розслідувань, СБУ та Генпрокуратура затримали місцевого учасника мережі підкупу за одного з кандидатів в Президенти. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Генпрокурор Юрій Луценко.

«В зв‘язку з цим пропоную просту арифметичну задачку: Якщо учасник Всеукраїнської мережі «депутата Д» отримує від київського штабу в сумці 2,5 млн грн «чорної готівки» для перемоги «кандидата Ю» в місті з населенням в 35 тис, – то скільки такої готівки планує витратити штаб Ю для перемоги в країні з кількістю виборців 35 млн?», – задався питанням Луценко

Він додав, що якщо хтось може відповісти на значно складніше питання: звідки у штабу такі необліковані у виборчому фонді кошти – прошу зв’язатися з слідчими ДБР.

Нагадаємо,  21 лютого правоохоронці повідомили про розкриття «піраміди» підкупу виборців на користь Юлії Тимошенко. Було проведено близько 40 обшуків у регіонах, де були виявлені кошториси з виділеними грошима на створення сітки з підкупу виборців. Серед фігурантів називають двох нардепів від «Батьківщини» Руслана Богдана та Валерія Дубіля.

Згодом з’ясувалось, що «піраміда» підкупу виборців Юлією Тимошенко могла обійтися у щонайменше кілька мільярдів гривень.

Back to top button