Україна

Правоохоронці провели обшуки у філії “Укргазвидобування”

Представники "Укргазвидобування" повідомили про готовність до співпраці з правоохоронними органами

Представники правоохоронних органів провели обшуки у філії “Укргазвидобування” – буровому управлінні “Укрбургаз”.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Обшуки, які проводили співробітники слідчого управління Головного управління Національної поліції в Харківській області та Служби безпеки, відбувались за ухвалою слідчого судді Київського районного суду Харкова. Згідно з ухвалою, вилученню підлягають документи, що стосуються господарських відносин товариства з одним з контрагентів”, – сказано в повідомленні прес-служби компанії.

Представники “Укргазвидобування” повідомили про готовність до співпраці з правоохоронними органами в рамках чинного законодавства і добровільно надали представникам правоохоронних органів усі документи про співпрацю “Укргазвидобування” з контрагентом, який фігурує у відповідній ухвалі.

“Однак працівники правоохоронних органів вимагають від “УГВ” надання ряду документів і комерційної інформації про партнерство ще з понад 10 іншими підрядними організаціями, про які в ухвалі не йдеться”, – також зазначають у компанії.

Джерело: Укргазвидобування

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. Вони там трусять раз на квартал. Як тільки зупиняється в прокурора будова в Конче Заспі, так і трусять… Риба з голови…

Back to top button
Close