Україна

Правоохоронці проводять обшуки в Кабміні, Прикордонній службі, ДФС та на підприємстві «Укроборонпрому» (фото)

В службових приміщеннях Кабінету Міністрів України, Державної прикордонної служби України, Державної фіскальної служби України та ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» проводяться слідчі дії, спрямовані на вилучення оригіналів документів та інших речей і предметів, які мають доказове значення у кримінальному провадженні відносно розкрадань в оборонній сфері. Про це 1News повідомила прес-служба СБУ.

Зазначається, що Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння грошовими коштами в сумі 6 739 213 дол США при укладанні іноземною компанією зовнішньоекономічного контракту з одним із підприємств концерну ДП «Укроборонпром» по постачанню Державній прикордонній службі України Підвісної системи раннього виявлення.

Кримінальне провадження зареєстровано за матеріалами ДКР СБУ.

Слідчі дії проводяться прокурорами Головної військової прокуратури за оперативним супроводом Департаменту контррозвідки Служби безпеки України та участі співробітників Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України.

СБУ нагадає, що відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close