Україна

Правоохоронці вручили підозру Сакварелідзе за фактом прориву держкордону

Правоохоронці вручили підозру екс-заступнику генерального прокурора України Давиду Сакварелідзе за фактом прориву екс-голови Одеської облдержадміністрації Михайла Саакашвілі і його прихильників державного кордону України. Про це повідомляє Сакварелідзе в Facebook.

Так, Сакварелідзе повідомлено про підозру у вчиненні низки правопорушень у зв'язку з подіями на українсько-польському кордоні 10 вересня.

Згідно з відео, співробітник правоохоронних органів прибув до політику під час обіду в одному з закладів громадського харчування у Львові. Правоохоронець зачитав підозру Сакварелідзе у присутності його адвоката та прихильників.

Наголошується, що Сакварелідзе підозрюється у вчиненні правопорушень, передбачених ст. 293 (групове порушення громадського порядку), ст. 332 (незаконне переправлення людей через державний кордон), ч. ст 2.342 (опір працівникові правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за фактом прориву кордону в пункті пропуску «Шегині» 10 вересня 2017 року правоохоронці склали 69 протоколів.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close