Україна

Працівники одного з заводів Коломойського прийшли по зарплату під офіс Приватбанку

В п’ятницю вранці близько 500 співробітників Нікопольського заводу феросплавів, який належить бізнесмену Ігорю Коломойському, організували пікет біля будівлі головного офісу Приватбанку в Дніпрі, передає 1NEWS.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив прес-секретар Приватбанку Олег Серга.

“Вранці 20 вересня з 7:45 ранку 10 автобусів з робочими Нікопольського заводу феросплавів оточили будівлю головного офісу Приватбанку в Дніпрі. На поточний момент біля будівлі банку страйкують близько 500 людей”, – написав він.

За його словами, в ході зустрічі з робітниками заводу, на якій були озвучені позиції сторін, банкіри відзначили, що виконання підприємством своїх зобов’язань перед НБУ є наслідком договору поручительства за кредитами рефінансування, отриманих власниками банку до його націоналізації 10 років тому, коли і банк і завод належали одній групі власників.

“Приватбанк не є учасником угоди про врегулювання даного спору між НБУ і Нікопольським заводом феросплавів і розцінює організований пікет як ще одну спробу тиску”,- додав Серга.

На питання, чого вимагають пікетувальники, Серга відповів: “працівникам на заводі сказали – ідіть забирайте вашу зарплату у Приватбанку”.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close