Україна

Пожежа в Керченській протоці: названо причини та кількість жертв

За останніми даними, вдалося врятувати 12 людей, а загинули 11 людей

У Керченській протоці загорілися два судна під прапором Танзанії, на одному з них міг статися вибух.

11 людей загинуло, – повідомляє 1NEWS.

Судна перебували на якірній стоянці в нейтральних водах.

Інцидент стався за 15 морських миль від мису Такіль у нейтральних водах.

За останніми даними, вдалося врятувати 12 людей. Доля інших невідома.

Одне судно – газовоз. До рятувальників надійшла інформація, що люди стрибають за борт.

За даними Федерального агентства, на борту судна “Канді” перебувало 17 людей – громадяни Туреччини та Індії. На другому судні “Маестро” – 14 людей (теж представники цих двох країн).

Пожежа спалахнула на борту танкерів “Канді” і “Маестро”. Вони плавають під прапором Танзанії і перебували в нейтральних водах під час пожежі.

“Ми отримали інформацію від кораблів, які проходили повз, що на одному з двох судів, що знаходилися поруч, мабуть, йшла перевалка палива, стався хлопок зі спалахом. Спочатку пожежа на одному судні стала помітною, потім перекинулась на друге”, – сказав представник Федерального агентства морського і річкового транспорту РФ.

“Попередньо вибух прогримів під час передачі палива з танкера на друге судно. Основна версія – порушення техніки безпеки”, – сказало джерело в службах морського пошуку і порятунку.

Водночас директор “Кримських морських портів” на окупованому півострові Олексій Волков стверджує, що ця пожежа не вплинула на рух по Керч-Єнікальському каналу, де і трапився цей інцидент.

“У нас все добре, ситуація сталася за межами 12-мильної зони в Чорному морі, поза юрисдикцією РФ. Це не може вплинути на судноплавство, працюємо в звичайному режимі”, – сказав він.

Джерело: Інтерфакс

Back to top button