Україна

Позачергове засідання Верховної Ради хотіли провести на стадіоні “Динамо”

Також розглядався варіант проведення засідання у дворі парламенту

Позачергове засідання Верховної Ради, яке попередньо має відбутися у суботу, планували провести на стадіоні “Динамо”, або у дворі ВР, але врешті вирішили, що депутати зберуться у залі парламенту.

Про це повідомляє 1NEWS.

У дворі будівлі Ради навіть розставляли стільці, щоб подивитися, як це може виглядати, але місця для всіх у дворі не вистачало. Крім того, провести засідання не в залі технічно важко і значно довше, оскільки за таких умов голосування відбувалося б руками, а голоси мала б рахувати і записувати лічильна комісія.

Тому, за словами нардепів, вирішили, що засідання буде в залі і наживо.

В парламенті провели уже кілька тестувань роботи ВР через відеозв’язок і з’ясували, що станом на сьогодні в онлайн режимі Рада працювати не може.

По-перше, програми не можуть забезпечити участь усіх депутатів. По-друге, у програм немає належного рівня захисту. По-третє, це не конституційно.

Зараз у форматі відеоконференції можуть проходити лише засіданнях комітетів.

За словами нардепів, вирішили, що перед засіданням ВР усім депутатам мірятимуть температуру, роздадуть рукавиці, маски і окуляри.

Станом на 12:00 26 березня остаточного порядку денного ще немає. Наразі дошліфовують закони. На позачерговому засіданні мають розглянути економічний блок, соціальний і податковий. А в ідеалі також проголосувати землю і банки під МВФ, але як це зробити ніхто наразі не знає.

Джерело: Українська правда

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close