Україна

Повітряні сили розкрили подробиці нічної атаки

[ad_1]
Повітряні сили розкрили подробиці нічної атаки

Сили оборони збили 43 російські безпілотники, ще 12 ворожих БпЛА-імітаторів локаційно втрачені.

 
У ніч проти 13 квітня війська Росії атакували Україну 55 ударними дронами. Сили ППО збили 43 безпілотника. Про це повідомили повітряні сили ЗСУ.
 
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Сил оборони України.
 
Станом на 08.30 підтверджено збиття 43 ударних БпЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на півночі, півдні та в центрі країни.
 
Ще 12 ворожих безпілотників-імітаторів – локаційно втрачені, без негативних наслідків.

Нагадаємо, армія Росії почала використовувати Shahed-136, що скидають вибухонебезпечні предмети. Українські служби вперше зафіксували нові боєприпаси у дронах після чергової атаки на Київ, Харків та Сумську область.

Військові показали роботу “служби БпЛА-доставки”

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button