Україна

Повітря у Києві буде забруднене щоліта

У Києві в літній період буде зберігатися високий рівень забруднення повітря, людям рекомендують уникати місць масового скупчення автотранспорту. Про це сказав начальник головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан в ефірі ObozTV, пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

Він розповів, які категорії людей найбільше схильні до ризиків для здоров’я.

«У групі ризику діти, літні люди, вагітні, а також люди з хронічними захворюваннями, в першу чергу – легень, з бронхіальною астмою. Їм не рекомендується знаходитися в спекотну пору в місцях скупчення автотранспорту. Що стосується парків, скверів, територій житлової забудови, де є недопуск автотранспорту, повітря там абсолютно відповідає стандартам», – повідомив Рубан.

За його словами, основна порада киянам – «в спекотну пору в місцях максимального розміщення автотранспорту краще не перебувати».

Раніше вчені попередили про смертельну спеку в світі у цьому році. Фахівці зазначають, що причиною аномальної спеки стали дві області високого тиску поруч з Гренландією і над північно-центральною Європою. Вони блокують доступ циклону, який міг би охолодити повітря, і пропускає гарячі маси з іспанської та африканської пустель.

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. Можно говорить все что угодно, но ЛЮБОЙ киевлянин согласится с тем, что необходимо ЗАПРЕТИТЬ вьезд в дневное время ЛЮБЫХ грузовых авто…. Коль мы идем в ЕВРОПУ – ГДЕ в Европе по столицам рассекают фуры? Вы где то видели днем строительные машины? Все большегрузы если и едут, то только по ночам….. Да Кличко промяукал, что асфаль плавится и грузовики портят дороги, но видимо ему очень быстро деньгами ненасытную глотку закрыли…. Когда уже подавиться…

Back to top button
Close