Україна

Посадовці ДСНС закупили комп’ютери за завищеними цінами


Посадовці ДСНС закупили комп’ютери за завищеними цінами

Висновками експертиз підтверджується проведення закупівлі комп’ютерного обладнання за завищеними цінами та спричинення збитків на суму понад 14 млн грн.

Повідомлено про підозру начальнику одного із підрозділів ДСНС України та начальнику відділу цього підрозділу, які закупили комп’ютерне обладнання за завищеними цінами. Про це 11 червня повідомляє ДБР.

Зазначається, що у жовтні 2022 року підрозділом ДСНС було оголошено тендер на 2 тис. 50 комплектів персональних комп’ютерів на понад 44 млн грн. Закупівля проводилася через аукціон, на який заявку подало лише одне підприємство.

Посадові особи ДСНС не дослідили ринкову вартість комп’ютерної техніки та оголосили переможцем підприємство, яке продавало комп’ютери на 30% вище ринкової вартості. Висновками експертиз підтверджується проведення закупівлі комп’ютерного обладнання за завищеними цінами та спричинення збитків на суму понад 14 млн грн.

Посадовцям ДСНС повідомлено про підозру у службовій недбалості. Їм загрожує позбавлення волі на строк до 5 років.

Перевіряється причетність інших осіб до кримінального правопорушення. Вживаються заходи для відшкодування завданих державі збитків.

Нагадаємо, викрито власника групи товариств і директора одного з товариств, які привласнили майно Київміськбуду на понад 282 млн грн.

Також повідомлялося, що керівнику одного з Управлінь ГУ ДМС в Одеській області та його спільнику повідомлено про підозру у вимаганні хабаря.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 10 =

Back to top button