Україна

Порошенко звільнив із посади свого позаштатного помічника

7 липня президент України Петро Порошенко звільнив із посади свого позаштатного помічника Олексія Горащенкова. Указ про це опубліковано на сайті президента, пише 1NEWS, посилаючись на ГОРДОН.

Причин звільнення у документі не вказано.

Ще одним указом Порошенко звільнив Горащенкова від виконання обов’язків члена конкурсної комісії з відбору кандидатів на посаду членів Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). 14 листопада 2017 року тепер уже екс-керівник департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя чиновників у НАЗК Ганна Соломатіна заявила, що агентство фальсифікує результати перевірок електронних декларацій. За словами чиновниці, їй і двом її колегам пропонували, щоб рішення агентства спочатку розглядали в Адміністрації Президента України (АПУ).

15 листопада Соломатіна розповіла, що “куратором НАЗК” є перший заступник керівника Головного департаменту стратегічного планування та оперативного забезпечення АПУ Олексій Горащенков. Він нібито давав указівки працівникам агентства через додаток WhatsApp. Горащенков спростував заяви Соломатіної.

У НАЗК заявили, що Соломатіна – уже колишня співробітниця відомства і поширює недостовірну інформацію. У НАБУ почали досудове розслідування за фактом імовірного вчинення посадовими особами НАЗК одержання неправомірної вигоди в особливо великих розмірах. 17 листопада справу передали до СБУ.

Останні новини

Back to top button