Україна

Порошенко збирається суттєво змінити свою команду та поглибити реформи

Кандидат у президенти Петро Порошенко заявив про наміри суттєво змінити свою команду та здійснювати подальші реформи. Про це Порошенко заявив ввечері 7 квітня в ефірі телеканалу “Україна”, пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

“Будуть змінені ключові речі. Буде змінено команду, буде велика кількість молодих людей. Зараз я маю велику кількість пропозицій, які ми аналізуємо і які будуть представлені”, – зазначив Порошенко.

“Буде суттєво укріплена обороноздатність держави. Будуть продовжені реформи, які забезпечать економічне зростання, подолання бідності і забезпечення добробуту”, – заявив кандидат.

Порошенко наголосив, що економічне зростання і рух до ЄС будуть “різко прискорені”, а вже у грудні 2019 року країнам-членам НАТО буде запропоновано підписати план дій щодо членства України в НАТО.

“Додому буде повернено наших полонених хлопців, які утримуються у в’язницях Москви. Буде зроблено багато кроків, які значно зміцнять мир. Зараз це буде моїм першим пріоритетом”, – заявив Порошенко.

“Ми точно знаємо, куди і як рухатися”, – додав він і назвав результати екзит-полів та підсумки першого туру виборів виборів-2019 “одним з найважчих уроків у своєму житті”.

“Це дуже сильний стимул, щоб мною було проаналізовано усі 5 років (правління – ред.) з усіма помилками, які було зроблено. На наступні 5 років цей урок я дуже добре засвоїв”, – заявив президент.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close