Україна

Порошенко заявив, що Україні загрожує дефолт і криза

Такий розвиток подій прогнозується після повернення ПриватБанку Ігорю Коломойському

Президент України Петро Порошенко заявив, що якщо ПриватБанк повернуть екс-власнику Ігорю Коломойському, то це загрожує країні дефолтом і новою економічною кризою.

 

Про це заявив Порошенко у зверненні, яке транслювалося на сторінці Глави держави у Facebook, – інформує 1NEWS.

“У планах одного з них (олігархів – ред.), у разі перемоги Зеленського, повернути собі ПриватБанк. Як бачите, їм не терпиться, вони вже зараз почали реалізацію цього задуму. Подібна авантюра загрожує втратою грошей десяткам мільйонів клієнтів, а країні в цілому – дефолтом та новою економічною кризою”, – сказав Порошенко.

Він додав, що Нацбанк України правильно робить, що оскаржує рішення щодо визнання незаконною націоналізацію ПриватБанку.

Як відомо, 18 квітня 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши у судовому засіданні справу за позовом бізнесмена Ігоря Коломойського до НБУ, Кабінету міністрів, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку. Розгляд даної справи тривав із червня 2017 року, її розмір перевищував 50 томів.

Джерело: Facebook

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close