Україна

Порошенко заявляє, що від розмитнення «євроблях» надійшло 11 млрд гривень

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Івано-Франківської області 18 лютого наголосив, що зараз вже більше 200 тисяч автомобілів на європейських номерах, що були ввезені в Україну із порушенням митного та податкового законодавства, розмитнені. До Пенсійного фонду надійшло 11 мільярдів гривень. Про це 1News повідомила прес-служба Глави держави.

фото прес-служби АП

При цьому Порошенко додав, що держава має робити все задля забезпечення найвразливіших верств населення, зокрема пенсіонерів.

Як один із прикладів Глава держави назвав рішення про спрямування коштів від розмитнення так званих «євроблях» до Пенсійного фонду, що дає можливість провести індексацію пенсій.

Президент нагадав про складності, які виникли із вирішенням питання щодо розмитнення автомобілів на європейських номерах, що були ввезені в Україну із порушенням митного та податкового законодавства.  «Нам тоді сказали: ви не зберете навіть одного мільярда. Ніхто не буде розмитнювати», – зауважив він.

«Знаєте, яка ситуація зараз? Уже більше 200 тисяч автомобілів розмитнено, а до Пенсійного фонду надійшло 11 мільярдів гривень станом на зараз. Так треба працювати», – наголосив Президент.

«А тепер я вас питаю: а куди ми ці 11 мільярдів Пенсійного фонду маємо спрямувати? На індексацію пенсій. Щоб нікуди воно більше не йшло, тому ми і направили їх у Пенсійний фонд. Кому? Тим, хто має найменші пенсії, на рівні мінімальної», – констатував Петро Порошенко.

«І в першу чергу ми маємо зробити це там, де не змогли проіндексувати у 2015-2016 роках. Бо ті, хто отримує мінімальну пенсію, ні в 2015 році, ні в 2016 році індексації не отримали, бо всі кошти йшли на армію», – додав Президент.

Останні новини

Back to top button