Україна

Порошенко заявив у ПАРЄ, що поведінка Росії за три роки не змінилася

Росія продовжує порушувати міжнародне право щодо України і порушує права українських громадян на окупованих територіях на Донбасі та в Криму, інформує 1NEWS з посиланням на УП.

Про це заявив президент Петро Порошенко під час виступу на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.

«Три роки тому я так само виступав перед асамблеєю. Сьогодні я  хотів би сьогодні сказати, що агресія закінчилася, що Україна повернулася до мирного життя. На жаль, навіть після 3 років ми цього не досягли і всі чудово знають чому», — сказав Порошенко.

Він зазначив, що Україна розраховує на допомогу і підтримку ПАРЄ, яка вже прийняла кілька резолюцій, які, однак, Росія ігнорує.

Порошенко також наголосив, що Росія продовжує ігнорувати взяті на себе зобов’язання в рамках Мінських домовленностей.

«У російській поведінці нічого не змінилося. РФ продовжує брутальні атаки не тільки проти України, але і проти демократичних цінностей на окупованих територіях. РФ продовжує прикидатися, що не має стосунку до цього. Але кожного дня ми отримуємо інформацію про порушення прав людини на окупованих територіях», — додав президент.

В той же час він зазначив, що за останні три роки зміцнилась європейська коаліція проти Росії і зросла підтримка України.

 

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close