Україна

Порошенко засудив вирок активісту Стерненку: вимагає усунути вплив п’ятої колони на ДБР, прокуратуру та суди

Вирок у справі одеського активіста Сергія Стерненка – це не просто вибіркове правосуддя, а наслідок впливу поплічників Януковича-Портнова на Офіс Зеленського. Про це пише у Facebook п’ятий Президент, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко.

Він звертає увагу, що особам, проти яких запроваджені санкції за фінансування тероризму, досі не вручені підозри. Натомість влада системно переслідує патріотів, волонтерів і ветеранів.

«Представникам п’ятої колони, щодо яких впроваджено санкції за фінансування тероризму, не пред’явлено підозру і не обрано запобіжний захід. Натомість українського патріота Стерненка засудили до семи років ув’язнення. За що? Насправді за те, що захищав Одесу від прокремлівської агентури і протидіяв планам із створення Новоросії», – нагадав Петро Порошенко.

«Це не просто вибіркове правосуддя. Ознакою часу стали переслідування патріотів, волонтерів, ветеранів. Це — наслідок впливу команди Януковича-Портнова на правоохоронні органи і суди, які особисто Зеленський надав їм в оренду. Тому сьогоднішнє рішення і стало можливим», – констатує п’ятий Президент.

«Вимагаємо від Зеленського усунути вплив п’ятої колони на ДБР, прокуратуру та суди, для чого в першу чергу — очистити Офіс Президента від портновських посіпак. А Верховна Рада має негайно ухвалити ініційовану нами постанову про припинення політичних репресій щодо ветеранів, добровольців, волонтерів і усіх патріотів. Рівно як і ініційований нами законопроект про відповідальність за колабораціонізм», – резюмує лідер «Європейської Солідарності».

Нагадаємо, сьогодні Приморський районний суд міста Одеси оголосив вирок активісту Сергію Стерненку. Його визнали винним у викраденні людини. Загалом Стерненка засудили до 7 років і трьох місяців позбавлення волі.

Check Also
Close
Back to top button