Україна

Порошенко розповів про злочинця в команді Зеленського

Президент України Петро Порошенко заявляє, що представник штабу його опонента на виборах Володимира Зеленського Олександр Данилюк має конфлікт інтересів, пов’язаний із справою націоналізації «Приватбанку». За словами Глави держави, екс-міністр фінансів володіє всією інформацією щодо позиції держави у цьому питанні, але зараз працює на іншу сторону, з якою держава вирішує питання у Лондонському суді, повідомила 1News прес-служба Президента.

фото прес-служби АП

Глава держави звернув увагу, що пан Данилюк обізнаний із позицією держави у Лондонському суді щодо цього, а нині він працює разом із людиною, яка у цьому суді представляє інтереси колишнього власника банку.

«Ви маєте розуміти, що пан Данилюк, коли готувався позов до Лондонського суду, де-факто забезпечував позицію України. Захист інтересів держави в Лондонському суді проти «Приватбанку», проти Коломойського. А на сьогоднішній день, коли звільнився, перейшов до штабу, одним із керівників якого, і це визнано, працює Андрій Богдан, який представляє Коломойського в суді проти України і представляє Зеленського в штабі», – заявив Президент.

«В юриспруденції, Олександре, це називають конфлікт інтересів. Конфлікт інтересів – це означає злочин. Бо ви, володіючи таємничою інформацією щодо позиції держави пішли працювати в штаб, де працює пан Богдан, який представляє Коломойського», – також наголосив він.

«І от я вважаю, що коли це не обговорюється, ми маємо величезні ризики держави», – підкреслив Глава держави. Він повідомив, що сума позову з боку Коломойського складає 5 млрд доларів, а позов держави Україна складає 2,5 млрд доларів.

«От що є на кону»,  – наголосив Петро Порошенко.

Відповідаючи на запитання, які є загрози і ризики у зв’язку із намаганнями зараз денаціоналізувати «Приватбанк», Глава держави зазначив: «Ми почули інформацію зі штаба пана Зеленського про ставлення до «Приватбанку». І після того, як ми це почули одразу ж з’явилися позови в українській судовій системі. У першій інстанції, не реформованій… І займаються цим юристи пана Коломойського для того, щоб негайно спробувати провести ренаціоналізацію «Приватбанку», тобто повернути «Приватбанк» власникам».

«Чим це загрожує? Я твердо переконаний, що це загрожує кризою банківської системи. Я твердо переконаний, і пан Данилюк це дуже добре знає, що питання націоналізації «Приватбанку» було одним із ключових у нашій співпраці з Міжнародним валютним фондом», – наголосив Петро Порошенко.

За його словами, таке рішення відіб’ється на понад 20 мільйонах вкладників банку. «Я твердо переконаний, що ми просто цього не допустимо. Ми захистимо Україну. Ми захистимо банківську систему», – наголосив він.

Президент наголосив, що рішення про націоналізацію банку було справедливим: «Попередніми власниками, паном Коломойським банк був доведений до банкрутства. Гроші були виведені, гроші вкладників, більше сотні мільярдів гривень коштів вкладників банку, були виведені Коломойським», – констатував Глава держави і висловив переконання, що суд не підтримає рішення на користь колишніх власників.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close