Україна

Порошенко разом з усіма українцями вимагає зниження тарифів

За його словами, уряд на сьогодні до цього готовий.

Ринок створив необхідні умови для того, щоб у травні не підвищувати тарифи, і уряд до цього готовий.

Про це сказав Президент України Петро Порошенко у Києві під час публічної дискусії з представниками громадянського суспільства та експертного середовища, відповідаючи на запитання про те, що близько 40% населення мріють, аби Президент зменшив тарифи, – інформує 1NEWS.

“Я відповім абсолютно чітко: я разом з українським народом вимагаю зниження тарифів. Тим більше, що від президента це аж ніяк не залежить. Але якщо народ хоче, то треба це робити. А тепер серйозна відповідь: от зараз для цього ринок — не президент, не прем’єр, не НАК “Нафтогаз”, а ринок! — створив необхідні умови, бо і спотові контракти, і контракти на хабах у Європі дозволяють нам, принаймні, точно не підвищувати в травні тарифи. Нас лякали тим, що у травні будуть тарифи десять-одинадцять, дванадцять. От побачите, не будуть!” – запевнив Порошенко.

За його словами, уряд на сьогодні до цього готовий.

“Але я не хочу забирати ні хліб, ні роботу в уряду. І вони самі мають повідомляти, в тому числі, й приємні речі. Хоча мені напередодні виборів приємно було би сказати, що це я зробив, подзвонив, домовився, щоб ціни були знижені”, – пожартував президент.

Водночас він додав, що “почув, що є пропозиція перерахувати тарифи” і обстоюватиме цю пропозицію.

“Уряд — власник НАК “Нафтогаз”, уряд затверджує фінансовий план. Працює там рада незалежних директорів, з якими уряд знаходить компроміс. І я буду дуже щасливий, – принаймні це буде позиція президента — що, якщо ціни дешевше на зовнішніх ринках, українці мають платити менше. Це не входить в протиріччя з моєю стратегією не бути популістом, бо є абсолютно чітке обгрунтування, чому”, – наголосив Порошенко.

Джерело: Укрінформ

2 Comments

  1. Редкая мразь! Сам закрывал глаза на постоянные и бесконтрольные повышения, а теперь он “требует”! Смешно!

  2. Это чисто поржать. А отмену Ротердам плюс на пару с Ахметовым. он тоже вымагае. Клоуны поменялись местами.

Back to top button