Україна

Порошенко разом з прем’єром Молдови дав старт спільному контролю на пункті пропуску на Одещині

Україно-молдавський кордон поповнився новим пунктом пропуску.

Президент Петро Порошенко та прем’єр-міністр Республіки Молдова Павло Філіп відкрили пункт пропуск «Кучурган-Первомайськ» на придністровській ділянці українсько-молдавського кордону в Одеській області.

Про це повідомив прес-секретар Державної прикордонної служби України Олег Слободян в Facebook.

«Президент України Петро Порошенко та прем’єр-міністр Республіки Молдова Павло Філіп дали старт спільному українсько-молдовському прикордонно-митному контролю у пункті пропуску «Кучурган», — написав він.

Зазначається, що 17 липня у пункті пропуску через державний кордон «Кучурган» митні та прикордонні служби України та Молдови почали спільно здійснювати прикордонний і митний контроль.

«Разом з Прем’єр-міністром Молдови Павлом Філіпом запустили спільний українсько-молдовський митний та прикордонний контроль в Кучурганах», — написав Порошенко у Facebook.

Пропускна спроможність пункту пропуску становить близько 12 тис. осіб і 3 тис. автомобілів на добу, передає УНІАН. 

Читайте також:

Кордон — не місце для жартів. Як прикордонники Євросоюзу перевіряють українців

Нагадаємо, прикордонники пояснили, чому деяким українцям відмовили у перетині кордону з ЄС без віз. За місяць, який минув від початку безвізу, кордон з Євросоюзом перетнуло майже 100 тисяч українців. Про це розповів речник Держприкордонслужби Олег Слободян.

«Більш точні цифри станом на сьогодні — це 95 461 громадянин, який перетнув з 11 червня кордон з Європейським союзом, маючи тільки біометричний паспорт, без будь-яких віз», — розповів прикордонник.  Водночас 50 українців отримали відмови від європейських прикордонників і були повернуті в Україну.

Зокрема, вночі проти 11 липня, українця повернули з Італії, тому що він не зміг підтвердити мету своєї поїздки. 

Джерело: tsn.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close