Україна

Порошенко: Путін слабкіший, ніж він хоче здаватися Заходу

Президент Петро Порошенко у своїй статті для The New York Times наголосив, що мета Росії очевидна: вона хоче повернутися до тієї епохи, коли майно та земля вилучалися силою. Про це 1News повідомила прес-служба Глави держави.

“Починається вона з України і продовжується на захід, наскільки світ дозволить. Демократичні країни повинні зробити вибір: виступати за те, що є правильним, або продовжувати умиротворення президента Володимира Путіна. Якщо історія навчила нас чому-небудь, так це тому, що умиротворення має смертельні наслідки», – написав він.

«Незважаючи на кремлівську пропаганду, Путін слабкіший, ніж він хоче здаватися Заходу. Захід може – за рахунок підвищення вартості агресії – змусити його послухатись. Скільки ще треба ворожості, щоб Захід використав тверду валюту, якою торгує Кремль – силу? Росія використала хімічну зброю в Британії; здійснювала кібератаки на Заході; обстрілювала мирних жителів в Сирії та розв’язала війну на східній Україні. Чи вже не час діяти?», – наголосив Президент.

Глава держави нагадав, що Президент США Дональд Трамп «продемонстрував справжнє лідерство, скасувавши свою зустріч з паном Путіним на “Великій двадцятці” в Аргентині через захоплення Росією кораблів та матросів». «Ми отримали відчутну підтримку Білого дому та Конгресу, включаючи оборонне озброєння, сильніші санкції та надійніші американські постачання енергоресурсів. Разом партнери з обох боків Атлантики можуть надалі підвищувати ціну для Росії за погрози нашій колективній безпеці», – наголосив Петро Порошенко.

Back to top button