Україна

Порошенко призначив нового командувача Операції Об’єднаних сил

З початком бойових дій Олександр Сирський був начальником штабу АТО.

Новим командувачем Операції Об’єднаних сил став Олександр Сирський.

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко, – інформує 1NEWS.

“Прийняв рішення призначити на посаду Командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Олександра Сирського. Він пройшов усі командні посади, від командира взводу до заступника начальника Генерального штабу ЗСУ”, – повідомив Президент.

До війни у Донецькій та Луганській областях україни – у 2000-х роках – командував 72 бригадою.

А безпосередньо перед початком конфлікту на Донбасі був першим заступником начальника Головного командного центру ЗСУ.

З початком бойових дій Олександр Сирський був начальником штабу АТО.

Варто відзначити, що у 2015 року Сирський займав посаду начальника штабу – першого заступника керівника Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Був одним з головних командирів сил АТО під час боїв за Дебальцеве взимку 2015 року, був причетний до керування боями у Вуглегірську, селі Рідкодуб та невдалої спроби відбити Логвинове.

Олександр Сирський задекларував за 2018 рік 646 тисяч гривень доходів та земельну ділянку площею у тисячу квадратних метрів.

Олександр Сирський за минулий рік вказав такі доходи: 632,157 тис. грн – зарплата в Генеральному штабі; 6 350 грн – соціальна допомога учасникам АТО; 1 265 грн – разова допомога від Генерального штабу; 6 350 грн – подарунок у негрошовій формі.

Його дружина Тамара Харченко задекларувала 7,5 тисяч грн зарплати і 10,320 тисяч грн допомоги при народженні дитини.

На рахунку в “Державному експортно-імпортному банку” Сирський має 80 тисяч грн, у ПриватБанку – 85,4 тисячі грн, в Ощадбанку – 12,5 тисячі грн, а готівкою тримає 10 тисяч доларів.

Крім того, Сирський є власником земельної ділянки площею 1 000 метрів квадратних у Київській області. Його дружина володіє дачним будинком площею 152,9 метра квадратних та двома земельними ділянками площею 2 015 метрів квадратних і 467 метрів квадратних у селі Шамраївці на Київщині.

Сирський користується службовою квартирою на 105,6 метра квадратних в Києві, яку йому надало Міністерство оборони.

В об’єктах незавершеного будівництва у нього вказане машиномісце площею 13,7 метра квадратних у Києві. Користується новопризначений командувач ООС автомобілем Renault Megan 2017 року випуску за 611 тисяч гривень.

Джерело: УНН/Укрінформ

Back to top button