Україна

Порошенко присвоїв 616 жінкам звання “Мати-героїня”

Президент України Петро Порошенко присвоїв звання “Мати-героїня” 616 жінкам. Про це повідомили в прес-службі українського президента, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“З нагоди Дня матері, який в Україні відзначається сьогодні, президент Петро Порошенко присвоїв почесне звання “Мати-героїня” 616 українкам”, – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що найбільше нагород у жінок із Рівненської області – 137. Друга за кількістю матерів-героїнь в цьому році є Волинська область, де їх 76. Третя – Закарпатська, де представлено до нагороди 49 жінок.

“Мати-героїня – державна нагорода, якою президент щорічно відзначає жінок, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. Також почесне звання отримують матері, які виховують усиновлених у вставленому законом порядку дітей.

Жінок нагороджують за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвитку їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close