Україна

Порошенко прокоментував справу Савченко

Президент України Петро Порошенко подякував працівникам Служби безпеки та Генеральної прокуратури за спецоперацію, завдяки якій вдалося попередити можливий терористичний акт, який планувала народний депутат України Надія Савченко разом з керівником Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимиром Рубаном. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

фото 1News

«Вдячний працівникам Служби безпеки та Генеральної прокуратури за врятовані життя людей внаслідок запобігання масових терактів і викритої російської спецоперації проти України. Також дякую офіцерам Збройних сил, які не піддалися на провокації і вчасно поінформували правоохоронні органи про злочинні задуми агресора і п’ятої колони», – зазначив Порошенко.

Президент зазначив, що «мета російської спецоперації посіяти хаос і знищити Українську Державу». «Усе це є черговим нагадуванням, що проти України ведеться широкомасштабна гібридна війна, вистояти в якій ми зможемо лише об’єднавшись», – підсумував він.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада надала згоду на зняття недоторканності, притягнення до кримінальної відповідальності та на арешт народного депутата Надії Савченко. Після голосування слідчий СБУ зачитав їй підозру і вона направилась до слідчого ізолятора СБУ.

Перед голосуванням Генеральний прокурор Юрій Луценко продемонстрував у Верховній Раді відео-докази підготовки Надією Савченко разом із затриманим керівником Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимиром Рубаном терактів у Києві. Зокрема у відео продемонстровані зустрічі Савченко та Рубана з представниками так званої «ДНР», а також їхні переговори щодо нібито підготовки підриву будівлі Верховної Ради та всього урядового кварталу. Також на відео Савченко говорить про те, що необхідно ліквідувати будинки, в яких проживають Президент, голова РНБО, міністр внутрішніх справ та інші представники влади.

Останні новини

Back to top button