Україна

Порошенко прибув до Іспанії з першим офіційним візитом

Президент України Петро Порошенко відбув до Королівства Іспанія з першим офіційним візитом. Про це повідомляє прес-служба голови української держави, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Згідно з повідомленням, візит триватиме з 2 по 4 червня.

Зокрема на ці дні у Порошенка заплановані зустрічі з королем Іспанії Феліпе VI, новопризначеним прем’єр-міністром Педро Санчесом, головою Конгресу депутатів Аною Марією Пастор та представниками ділових кіл Іспанії.

Окрім цього, під час візиту президент України разом з української громадою Іспанії візьме участь у молитві за мир в Україні, яка відбудеться в Кафедральному соборі Альмудена Мадрида.

“У рамках програми перебування також заплановано відвідання регіону Галісія, де відбудеться зустріч з головою уряду Галісії Альберто Нуньєсом Фейхоо”, – додається у повідомленні.

При цьому в Адміністрації президента підкреслюють, що візит глави української держави стане першим візитом іноземного лідера з моменту призначення нового прем’єр-міністра Іспанії Педро Санчеса, а також є першим за останні 22 роки офіційним візитом президента України до Іспанії.

Як повідомлялося раніше, напередодні в Іспанії парламент виніс вотум недовіри уряду Маріано Рахоя, який перебував на посаді з кінця 2011 року. Причиною цього рішення став корупційний скандал, що вибухнув довкола його партії. Причетність самого Рахоя до корупційних схем не була доведена, під час розслідування він проходив як свідок, однак парламент все ж вирішив усунути його з посади.

Сьогодні, 2 червня, у якості прем’єр-міністра Іспанії склав присягу генсек тамтешньої соціалістичної робочої партії, що перебуває в опозиції до парламентської більшості, Педро Санчес.

Останні новини

Back to top button