Україна

Порошенко представив нового очільника Одещини

Новим очільником області став Максим Степанов.

Президент Петро Порошенко представив нового очільника Одеської ОДА Максима Степанова.

Про це він повідомив під час візиту на Одещину.

“На сьогоднішній день моє рішення про призначення людини, яка перемогла на конкурсі у якості очільника облдержадміністрації Максима Степанова, це є правильне рішення. Людина, яка має дві вищі освіти, не нова на Одещині, має досвід роботи в якості першого заступника ОДА. Людина, яка налаштована тут працювати, а не їздити по закордонах, брати на себе чіткі зобовязання і їх виконувати”, – заявив він.

Порошенко подякував Степанову за роботу на посаді керівника поліграфкомбінату “Україна”.

Нагадаємо, конкурс на посаду губернатора Одеської області виграв Максим Степанов, директор державного підприємства “Поліграфічний комбінат “Україна” по виготовленню цінних паперів” . Зазначається, що Максим Степанов народився 18 серпня 1975 року в Сковородіно Амурської області. У 1998 році закінчив Донецький державний медичний університет ім. Максима Горького, в 2004 році – Київський національний економічний університет за спеціальністю “Міжнародна економіка”.

З 2008 і до весни 2010 року Максим Степанов обіймав посаду першого заступника голови одеської ОДА Микола Сердюка. Після приходу до влади Віктора Януковича був звільнений. У грудні 2011 року Степанова призначили директором “України”.

7 листопада, Саакашвілі оголосив про свою відставку. Він наголосив, що президент України Петро Порошенко не дотримується своїх обіцянок, а Адміністрація президента просуває на місця голів районних адміністрацій старих корупціонерів.  11 листопада він зібрав у Києві прес-конференцію і оголосив про створення своєї партії.

Источник: tsn.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − 8 =

Close