Україна

Порошенко доручив прискорити закупівлю нової партії Javelin

У Пентагоні поки не укладали жодних нових угод з Україною про придбання додаткової партії протитанкових ракетних комплексів

Президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони Степану Полтораку прискорити переговори щодо закупівлі в США нової партії протитанкових ракетних комплексів Javelin.

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко, передає 1NEWS.

“Так само треба буде зробити і щодо протитанкових комплексів Javelin. Доручаю, пане міністре, прискорити переговори про нові закупівлі в наших американських партнерів”, – додав він.

У Пентагоні поки не укладали жодних нових угод з Україною про придбання додаткової партії протитанкових ракетних комплексів Javelin, але не виключили можливість здійснення такої угоди.

Про це у відповідь повідомили в управлінні зі зв’язків з громадськістю Канцелярії міністра оборони США.

“Ми продовжуємо оцінювати конкретні потреби українських Збройних сил у співпраці з урядом України і нашими партнерами в рамках процесу створення Об’єднаного багатонаціонального координаційного комітету (Multinational Joint Commission)”, – зазначили в управлінні.

У міністерстві також підкреслили, що Сполучені Штати як і раніше прихильні підтримці України за допомогою надійних програм навчання, постачання обладнання і всіляких консультацій.

“Що ж стосується потенційної угоди з міжнародних військових продажів США Україні додаткових систем Javelin, нам поки нічого повідомляти. Якщо буде досягнута нова угода, мої колеги з Державного департаменту США можуть надати будь-яку додаткову інформацію, як тільки Конгрес США буде повідомлений”, – повідомив представник Пентагону.

У той же час у відомстві нагадали про торішню угоду США з Україною про придбання установок.

Джерело: УНН

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close