Україна

Порошенко і прем’єр Молдови відкрили спільний пункт пропуску на кордоні

Президент України Петро Порошенко і прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп відкрили новий пункт пропуску «Кучурган» на кордоні між країнами. Про це Facebook повідомив спікер Державної прикордонної служби Олег Слободян.

«Президент України Петро Порошенко і прем'єр-міністр Республіки Молдова Павло Філіп дали старт спільного українсько-молдовської прикордонно-митного контролю в пункті пропуску «Кучурган», — повідомив Слободян.

 

президент України Петро Порошенко та прем'єр-міністр Республіки Молдова Павло Філіп дали старт спільному українсько-молдовському прикордонно-митному контролю у пункті пропуску 'Кучурган'

Опубліковано Oleh Slobodyan 17 липня 2017 р.

Прес-секретар президента України Святослав Цеголко повідомляє, що після відкриття пункту пропуску, Порошенко і Філіп проводять переговори.

Президент України проводити переговори з прем'єром Молдови Павлом Філіпом на прикордонному пункті пропуску Кучурган. pic.twitter.com/bC9ddDoELV

— Svyatoslav Tsegolko (@STsegolko) July 17, 2017

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Порошенко і Філіп мають намір відкрити спільний пункт пропуску «Кучурган-Первомайск«. Зазначається, що відкриття пункту пропуску було частиною домовленостей, досягнутих між Молдовою і Україною, зокрема, шляхом Міжурядової угоди про організацію спільного контролю та міжвідомчого протоколу, підписаного двома країнами.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...

Вас може зацікавити

Close
Close