Україна

Порошенка викликали на допит у справі щодо контрабанди колекції картин відомих художників

Експрезидента викликали, як свідка в ДБР на 26 травня

П’ятого президента України, народного депутата Петра Порошенка викликали до Державного бюро розслідувань для допиту як свідка 26 травня у справі щодо контрабанди через кордон України колекції із 43 картин всесвітньо відомих художників.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Державним бюро розслідувань у встановленому законом порядку доведено до громадянина Порошенка П.О. необхідність явки до ДБР для проведення допиту у якості свідка у одному із низки кримінальних проваджень. У зв’язку з цим повідомляємо Порошенка П.О. про необхідність з’явитися до Державного бюро розслідувань об 11:00 26 травня 2020 року на допит у якості свідка”, – йдеться у повідомленні.

Так, вказано, що йдеться про допит у якості свідка об 11 год. 00 хв. 26 травня 2020 року у кримінальному провадженні № 42020000000000307, “в якому досліджуються обставини переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю колекції культурних цінностей, яка складається із 43 картин всесвітньо відомих художників”.

“Для цього Вам необхідно з’явитися за адресою: вул. Симона Петлюри, буд. 15, каб. 510, м. Київ. Явка обов’язкова. При собі мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу”, – сказано у повідомленні.

Джерело: ДБР

Tags

Останні новини

Back to top button
Close