Україна

Порошенка можуть допитати в режимі відеоконференції у справі про держзраду Януковича

Сторона обвинувачення просять суд допитати сьогодні о 14:00 Президента України Петра Порошенка у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича у режимі відеоконференції з Адміністрації Президента, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

Про це сьогодні на початку судового засідання в Оболонському районному суді Києва заявив прокурор Руслан Кравченко, оголосивши відповідну заяву Адміністрації Президента.

Як зазначив Р.Кравченко, стороною обвинувачення отримано лист від Адміністрації Президента, в якій нагадується, що Президент України є охороняємою особою, а тому заходи підвищеної безпеки можуть спричинити незручності для роботи суду і доступу громадян.

“А тому просимо суд порушити питання допитати свідка Порошенка Петра Олексійовича в режимі відеоконференції з Адміністрації Президента”, – сказав він.

Сторона захисту висловилася проти цього, оскільки заходи безпеки і без того підвищені і людям вже завдано незручностей для доступу до суду.

Нагадаємо, 28 листопада 2016 року Генеральний прокурор Юрій Луценко у Святошинському районному суді Києва оголосив повідомлення про підозру у відеорежимі екс-президенту України В.Януковичу у державній зраді, пособництві представникам влади РФ в умисних діях, вчинених з метою зміни меж України, та веденні агресивної війни. Тобто злочинах, передбачених ч.1. ст.111, ч.5 ст.27. ч.3 ст.110, ч.5 ст.27 ч.2 ст.437 ККУ.

Нагадаємо, свідки у суді про держзраду Януковича розповіли – хто здав Крим та хотів задіяти армію проти Майдану.

У лютому 2014 року керівники Міноборони, СБУ та ГПУ намагалися переконати головнокомандувача ЗСУ Володимира Заману направити армію на придушення протестів Євромайдану.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close