Україна

Попит на електрокари в Україні зріс майже втричі

За період з січня по травень поточного року в Україні свої перші реєстраційні номери отримали 958 легкових електромобілів, інформує 1News з посиланням на прес-службу асоціації «Укравтопром».

Таким чином, частка машин з нульовим рівнем викидів на первинному ринку легкових автомобілів склала майже 2 відсотки.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року попит на електрокари виріс в 2,8 раза. Однак при цьому істотно змінилася вікова структура ринку таких авто. Якщо рік тому частка нових машин в первинних реєстраціях електрокарів становила майже 45%, то зараз лише 18 відсотків.

Абсолютним лідером на українському ринку автомобілів на електричній тязі залишається модель Nissan Leaf, перевагу якій віддали 816 автомобілістів. З цього кількість тільки 124 придбали нові машини, інші задовольнялися імпортованим секонд-хендом.

Другим за популярністю в українців електрокаром став Ford Focus Electric, в його заліку 37 авто за п’ять місяців (3 нових і 34 б/в).

Замикають лідерську трійку відразу два автомобілі: Tesla Model S і BMW i3, які за п’ять місяців отримали по 24 реєстраційних номери. При цьому у BMW i3 значну перевагу в частині нових авто — 16 баварців проти 7 машин Ілона Маска.

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close