Україна

Поновився рух фур на кордоні зі Словаччиною – ДПСУ


Поновився рух фур на кордоні зі Словаччиною - ДПСУ

Жодних офіційних повідомлень від органів влади чи страйкувальників зі Словаччини до поки не надходило.

Словацькі перевізники розблокували рух вантажних автомобілів на в’їзд у свою країну перед пунктом пропуску Вишнє-Нємецке. Про це повідомила Державна прикордонна служба України у п’ятницю, 15 грудня.

“З моменту припинення блокування станом на 09.00 15 грудня у напрямку вибуття з України через пункт пропуску Ужгород оформлено майже 60 вантажних автомобілів. Ще 1065 вантажівок перебувають в електронній черзі на виїзд з України”, – йдеться у повідомленні.

У свою чергу речниця Закарпатської митниці Вікторія Сенгетовська у коментарі Укрінформу повідомила, що словацька сторона пропускає близько 100 фур за добу.

“Учора словацька сторона розпочала приймати на в’їзд до своєї країни вантажівки з України. В середньому на цьому напрямку йде 100 фур на добу. Станом на ранок 15 грудня через КПП Ужгород – Вишнє-Нємецке пропущено 116 вантажівок”, – сказала вона.

Водночас Сенгетовська зазначила, що жодних офіційних повідомлень від органів влади чи страйкувальників зі Словаччини до Закарпатської митниці наразі не надходило.

Напередодні стало відомо, що Словаччина частково розблокувала кордон з Україною. Було оформлено 28 вантажних автомобілів.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button