Україна

Понад 60% українців виступають проти перенесення Різдва на 25 грудня – соцопитування

Найбільше прихильників ідеї перенесення Різдва на Заході - 43%

64% україїнців не підтримують ідею перенесення святкування Різдва з 7 січня на 25 грудня.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” протягом 5-8 грудня 2019 року, – повідомляє 1NEWS.

Ще 7% зазначили, що їм байдуже це питання і 4% – не змогли відповісти.

Вказано, що у динаміці зросла кількість тих, хто висловлюється за підтримку перенесення дати святкування Різдва. Наприклад, у 2016 році лише 15% підтримували цю ідею, 69% – були проти.

“Найбільше прихильників ідеї перенесення Різдва на Заході: 43% підтримують і майже стільки ж не підтримують. У інших макрорегіонах опитані скоріше проти перенесення: у Центрі 23% – за і 66% – проти, на Півдні – 15% і 74% відповідно, на Сході – 14% і 74%. Дещо більше підтримують цю ініціативу більш забезпечені та опитані середнього й старшого віку”, – повідомляється в результатах опитування.

Довідка: опитування проводилось серед жителів України від 18 років і старших. Вибірка репрезентативна за регіонами, типом поселення, віком, статтю. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення: 5-8 грудня 2019 р.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close